Garenpakket: Fae Fleur Blanket

EAN: 13447557
€183,00
Gratis verzending

Handig mee te bestellen:

Maak een keuze
Midnight Fleur€191,80€183,00
Aurora Fleur€191,80€183,00
Fleur du Nord€186,05€177,50
Garden Fleur€191,80€183,00
Dit artikel wordt naar verwachting binnen 3-4 werkdagen verzonden
Verplichte velden:
    Toevoegen

    Bekijk meer varianten:

    Vandaag verzonden? Je hebt nog:
    : :
    Al meer dan 50.000 tevreden klanten
    #1 webshop in wol en garen
    Gratis verzending vanaf €59,-
    #1 webwinkel voor wol & garen
    Al meer dan 50.000 tevreden klanten
    BeschrijvingGarenpakket: Fae Fleur Blanket
    De Fae Fleur Blanket van Tatsiana (Lilla Björn Crochet) is een prachtige gehaakte deken vol structuur, kleur en bloemmotieven.

    De Fae Fleur Blanket van Tatsiana (Lilla Björn Crochet) is een prachtige gehaakte deken vol structuur, kleur en bloemmotieven. Het ontwerp is opgebouwd uit octagons, vierkanten en driehoeken die samen een indrukwekkend geheel vormen. Dankzij de combinatie van Scheepjes Stone Washed en Stone Washed Flow ontstaan unieke kleurnuances, waardoor iedere bloem net weer anders oogt.

    Met een afgewerkt formaat van circa 136 x 162 cm is deze deken een echte blikvanger voor in huis. Het patroon biedt veel afwisseling in steken en texturen en is voorzien van duidelijke geschreven instructies, haakschema's, foto's en videotutorials. Een heerlijk project voor iedereen die houdt van kleurrijke motiefdekens met een luxe uitstraling.

    Dit pakket bevat:
    • Benodigde garen in Stone Washed & Stone Washed Flow in de gekozen kleurstelling

    LET OP! Het Engelstalige patroon in US termen dient aangeschaft te worden via Lilla Björn Crochet. U kunt het patroon hier vinden. 

    Gebruik de code Fleur15 voor 15% korting tijdens de introductieweek, geldig t/m 12 juni 2026. Na deze datum is het patroon verkrijgbaar voor de reguliere prijs.

    Verder nodig:
    • Haaknaald 3,5 mm
    • Stekenmarkeerders
    • Wolnaaldenset
     

    Doe mee met de Fae Fleur Blanket MAL!
    Vanaf woensdag 17 juni 2026 organiseert LillaBjorn een gezellige Make-A-Long in haar Facebookgroep. Heb je het garen al in huis? Dan kun je direct na aanschaf van het patroon beginnen. Het patroon wordt namelijk in één keer geleverd; er zijn geen wekelijkse delen. Zo kun je haken op je eigen tempo en tegelijk meegenieten van de gezelligheid en ondersteuning in de groep.

    Wij helpen je graag
    10329 customers give us a 9.6 at Webwinkel-keurmerk
    ReviewsHelp ons en andere klanten door het schrijven van een review Geen reviews gevonden Je beoordeling toevoegen
    Categorieën
    Caro's AgendaCarolientjeWol en garen
    Wol en garen
    Terug naar categorieënZoek op FiltersDMC BorduurgarenDurableKleurinspiratieKatiaLana GrossaRowanScheepjes
    NaaldenPakketten
    Pakketten
    Terug naar categorieënHaakpakketten
    Haakpakketten
    Terug naar pakkettenAmigurumiBaby's (0 tot 24 maanden)BeginnersBerniolie DesignsBoekenCaro's AtelierCarolientjeCrochet AlongDekensDierenDenDennisEen Mooi GebaarFilet HakenHaak Maar RaakHappy in RedJellina CreationsKerst haakpakkettenKinderen (2 t/m 16 jaar)KledingstukkenKnuffelsKnuffeldekensKussensLilla BjornLittle Woodland AdventuresLookatwhatimadeOntwerpers en merkenShawl/OmslagdoekTassenThe Guy With the HookWoolytoonsVloerkledenYarnzoo
    BreipakkettenKumihimo
    PatronenBenodigdhedenUitlegBoeken & MagazinesCadeaubonKlantenserviceMijn account