Bolletje van de week

Bolletje van de week

0 reactie minuten lezen

Bolletje van de week

Deze week, week 2 van het jaar, hebben we Phildar Phil Looping gekozen als bolletje van de week. Dit heerlijke, zachte garen is deze week ook nog eens in de aanbieding van €3,90 voor € 3,50!

Phil Looping is licht getwijnd, waardoor het garen superzacht en luchtig is.  

Dit garen bestaat uit 80% acryl en 20% wol en weegt 100 gram. Het heeft een aanbevolen naalddikte van 6 mm. De stekenverhouding 10 x 10 cm = 14  steken x 19 naalden.
Voor een trui in maat 42 heeft u circa 5 bollen nodig. 

Het garen is geschikt voor zeer veel doeleinden. Van kindervest tot een lekkere warme sjaal. Alles is mogelijk!


Gisteren zijn we gestart met een mooie sjaal voor de gevorderde brei(st)er als patroon van de dag. Vandaag gaan we voor een stoere jongenstrui, en wat de rest van de week aan haakpatronen of breipatronen brengt? Dat is nog een verrassing!

Phildar Phil Looping is verkrijgbaar in 18 prachtige kleuren. Welke kleur is uw favoriet? 

Delen
ReactiesBekijk reacties op "Bolletje van de week"Laat een reactie achter
Categorieën
Caro's AgendaCarolientjeWol en garen
Wol en garen
Terug naar categorieënScheepjesDurableLana GrossaKleurinspiratieZoek op FiltersDMC BorduurgarenKatiaLang YarnsRegiaRowan
NaaldenPakketten
Pakketten
Terug naar categorieënHaakpakketten
Haakpakketten
Terug naar pakkettenAmigurumiBaby's (0 tot 24 maanden)BeginnersBoekenCaro's AtelierCarolientjeCrochet AlongDekensDierenDenDennisEen Mooi GebaarFilet HakenGeefbeestjesHaak Maar RaakHandmade JolieHappy in RedJellina CreationsKerst haakpakkettenKinderen (2 t/m 16 jaar)KledingstukkenKnuffelsKnuffeldekensKussensLilla BjornLittle Woodland AdventuresLookatwhatimadeLossen & VastenOntwerpers en merkenPop UpsShawl/OmslagdoekTassenThe Guy With the HookWoolytoonsVloerkleden
BreipakkettenBorduurpakketten
PatronenBenodigdhedenUitlegBoeken & MagazinesCaro's ExclusiefCadeaubonKlantenserviceMijn account