De officiële pakketten zijn helaas niet leverbaar momenteel, dit zijn alleen de losse bollen.
Deze bestaan uit:
- Benodigde garens gelijk aan het originele pakket in de gekozen kleurstelling
Scheepjes presenteert de officiële Scheepjes Crochet-A-Long 2025: Universe in Bloom. De CAL loopt van 8 oktober tot 17 december 2025. In twaalf weken tijd haak je een prachtige deken. Het project is ontworpen door Dedri Uys en barst van de vrolijke kleuren, speelse texturen en slimme technieken. De CAL nodigt zowel avontuurlijke beginners als doorgewinterde hakers uit voor een reis vol vaardigheden en verbeelding. Met Dedri's stap-voor-stap instructies en de support van de Scheepjes community, brengt iedereen hun Universe in Bloom-deken elke week een stukje verder tot leven. Je kunt de deken haken met Scheepjes Colour Crafter of Scheepjes Cotton Create.
Wekelijkse foto- en video-tutorials komen beschikbaar in het Engels via Dedri’s blog Look At What I Made.
Nederlandse video-tutorials worden verzorgd door Michael Wassenaar van Mike’s Creatieve Wereld. Zowel Dedri als Mike zal tijdens de CAL actief zijn in de Facebookgroepen om ondersteuning te bieden en van gedachten te wisselen met de deelnemers.
Het haakpatroon is gratis beschikbaar via de Scheepjes website in Nederlands, Engels (UK & US) en Duits en via de officiële Scheepjes Facebookgroepen.
Colour Crafter kit
De Universe in Bloom Colour Crafter kit bestaat uit een garenpakket met 19 bollen Scheepjes Colour Crafter in verschillende kleuren.
Er zijn totaal 3 kleurstellingen:
- Delft
- Bouquet
- Rainbow
Het Colour Crafter alternatief samengestelde pakket is verkrijgbaar in drie verschillende kleurencombinaties: Delft, Bouquet en Rainbow. De voltooide deken, gemaakt met Scheepjes Colour Crafter, zal ongeveer 160 x 160cm groot zijn, na opspannen.
Verder nodig:
- haaknaald met naalddikte 3.75mm
Cotton Create kit
De Universe in Bloom Cotton Create kit bestaat uit een garenpakket met 30 of 33 bollen Scheepjes Cotton Create in verschillende kleuren.
Het Cotton Create alternatief samengestelde pakket is verkrijgbaar in drie verschillende kleurencombinaties: Earth, Galaxy en Seaside. De voltooide deken, gemaakt met Scheepjes Cotton Create, zal ongeveer 145 x 145cm groot zijn, na opspannen.
Verder nodig:
- haaknaald met naalddikte 3.00mm










